+420 281 981 055
Wolkerova 433
CZ-250 82 Úvaly

SM6(2)-377P-DN150

Velký sací filtr pro vysoce prašná a znečištěná prostředí. Unikátní kombinace odstředivého předčističe SpinMeister, který odstraní větší nečistoty a sacího filtru s jemnou vložkou.

Standardně se dvěma plastovými SpinMeistery (účinné pro částice do cca 15 µm) a polyesterovou vložkou s vysokou zachytávací schopností (99%+ do 5 µm), nízkou tlakovou ztrátou a polyuretanovým předfiltrem.

Konstrukce z trvanlivé uhlíkové oceli s šedým vypalovaným emailovým lakem.

Různé druhy filtračních vložek (papírové, HEPA, nerezové, drátěné,...).

Vhodným příslušenstvím je jednoduchý manometr kontroly zanesení vložky.

dotaz na produkt
  • provozní teplota: -26°C až +104°C
  • výměna vložky: 35 - 50 mbar nad počáteční ∆p

Průtok filtr Průtok vložka Připojení Označení vložky / SpinMeisteru Hmotnost
m3/h m3/h příruba PN10 kg
1 870 3 105 DN150 377P / 2x SM6 45
Monitorovací ekonometr pro sací filtry ventilátorů, dmychadel a kompresorů při sání z okolní atmosféry. Jednoduše ukazuje míru zanesení vložky filtru a kolik zbývá vložce z životnosti.

Je vyroben z odolného polykarbonátu, připojení je přes mosaznou spojku.

Jedná se o pohodlné a nenákladné řešení zajištující optimální využití každé vložky. Instaluje se na kryt filtru, na výstupní trubku (záleží na typu filtru) nebo do sacího potrubí poblíž filtru.

Žlutý indikátor znázorňuje tlakovou ztrátu jako míru zanesení filtracní vložky. Pokud žlutý indikátor dosáhne červené zóny, je nutné vložku vyměnit případně vyčistit (dle typu vložky).
detail
Kompaktní filtrační vložka. Plisovaný (skládaný) polyesterový filtrační materiál s vysokou zachytávací schopností 99%+ do 5 µm.

Filtrační materiál je z obou stran zesílen drátěňkou s epoxidovým povlakem. Koncovky s galvanizovaného plechu, vnitřní opěrná mřížka z galvanizovaného tahokovu, neoprénová těsnění. Velká filtrační plocha při dané velikosti.

Součástí je polyuretanový předfiltr (písmeno P), který zvyšuje účinnost a životnost.

Odolná proti vlhkosti. Omyvatelná vlažnou vodou nebo mírným čistícím prostředkem.
detail
Filtry
Zanechte nám svoje číslo,
my Vám rádi zavoláme