+420 281 981 055
Wolkerova 433
CZ-250 82 Úvaly

Vývěvy

Standardně nabízíme olejové i bezolejové (suchoběžné) lamelové, zubové a vodokružné vývěvy a vývěvy s bočním kanálem včetně příslušenství (filtry vzduchové i olejové, odlučovače oleje a vody, ventily, kvalitní vakuové oleje). Na vyžádání dodáme i jiné typy vývěv (rootsovy,...).

Řada modelů vývěv R5, Mink, vodokružných vývěv a vývěv s bočním kanálem je k dispozici i v ATEX provedení pro prostředí s nebezpečím výbuchu.

Dodáváme komplexní vakuové systémy včetně centrálních průmyslových vysavačů (CVS).

Vývěvy s bočním kanálem

Vývěvy s bočním kanálem

Bezolejové vývěvy s bočním kanálem řad 1SD, SD, 2SD jsou jednostupňové i dvojstupňové stroje pro široké průmyslové použití. Výkony až 1 110 m3/h a -460 mbar (rel.).

detail
ATEX vývěvy s bočním kanálem

ATEX vývěvy s bočním kanálem

Bezolejové vývěvy s bočním kanálem řady K-MS/MD do prostředí s nebezpečím výbuchu pro široké průmyslové použití, např. pro čerpání bioplynu. Výkony až 1 022 m3/h a -425 mbar (rel.).

detail
Olejové lamelové vývěvy

Olejové lamelové vývěvy

Olejové lamelové vývěvy řad R5 a Zebra jsou jednostupňové a dvoustupňové vývěvy pro široké průmyslové použití. Vyznačují se vysokou kvalitou zpracování a spolehlivostí. Výkony až 1 600 m3/h a 0,0067 mbar (abs.).

detail
Bezolejové lamelové vývěvy

Bezolejové lamelové vývěvy

Bezolejové lamelové vývěvy řady Seco jsou jednostupňové vývěvy pro široké průmyslové použití. Výkony až 40 m3/h a 120 mbar (abs.).

detail
Bezolejové zubové vývěvy

Bezolejové zubové vývěvy

Bezolejové zubové vývěvy řady Mink jsou jednostupňové i dvojstupňové vývěvy pro široké průmyslové použití. Výkony až 960 m3/h a 20 mbar (abs.).

detail
Vodokružné vývěvy

Vodokružné vývěvy

Osvědčené vodokružné vývěvy Finder jsou jednostupňové i dvojstupňové vývěvy pro široké průmyslové použití. Jsou použitelné pro čerpání téměř všech plynů a par, včetně kapalných příměsí. Výkony až 1 600 m3/h a 33 mbar (abs.).

detail
Vývěvy
Zanechte nám svoje číslo,
my Vám rádi zavoláme