+420 281 981 055
Wolkerova 433
CZ-250 82 Úvaly

Centrální vysavače

Centrální průmyslové vysavače (Central Vacuum Systems = CVS) jsou snadné a pohodlné řešení i pro nejnáročnější provozy s úplným odstraněním i těch nejjemnějších prachových částic z vysávaného prostoru tj. nedochází k víření prachových částic v ovzduší a jejich následnému usazování v okolí.

Srdcem systému jsou centrální vysávací jednotky, které se obvykle umísťují mimo vysávaný prostor. Veškeré nečistoty popř. odpad vznikající při výrobě jsou nasávány pomocí vysavačové hadice do potrubního rozvodu, kterým jsou odváděny až do sběrné nádoby.

Obsluha na místě manipuluje pouze s lehkou hadicí, která zároveň slouží k uvedení zařízení do chodu (zasunutím koncovky hadice do vysavačové zásuvky nebo v případě použití navíjecích bubnů pouhým popotažením za vysavačovou hadici).

Podle zvoleného typu centrální jednotky lze připojit 1 - 8 uživatelů současně.

Dodáváme kompletní systémy centrálních průmyslových vysavačů od projektu až po montáž vč. potrubního rozvodu a potřebného příslušenství.

Centrální vysávací jednotky

Centrální vysávací jednotky

Kompaktní jednotky pro centrální vysávání pro součinnost 1 až 8 uživatelů. Optimální řešení se širokým uplatněním všude tam, kde je kladen důraz na čistotu prostředí, bezpečnost a ochranu zdraví pracovníků.

detail
Filtrační jednotky

Filtrační jednotky

Kombinované jednotky s cyklonovým odlučovačem na hrubé a velké nečistoty a koncovou jemnou filtrační vložkou.

detail
Předseparátory

Předseparátory

Cyklonové odlučovače pro účinné odloučení hrubých a větších nečistot z odsávané vzdušniny. Vhodné jako předstupeň před filtračními jednotkami v provozech s větším podílem pevné frakce.

detail
Big-Bag stojany

Big-Bag stojany

Pro snadné a variabilní uchycení velkoobjemových Big-Bag vaků, stejně jako pro snadnou manipulaci plných vaků za pomoci paletového nebo vysokozdvižného vozíku.

detail
Samonavíjecí hadicové bubny

Samonavíjecí hadicové bubny

Pro snadnou manipulaci s vysavačovou hadicí na pracovišti. Komfortní zajištění úklidu, zkrácení a zefektivnění časů potřebných pro jeho dosažení.

detail
Příslušenství centrálních vysavačů

Příslušenství centrálních vysavačů

Volbou vhodných nástavců je možno umocnit a zvýšit efekt centrálních vysavačů. Různé typy hadic pro specifické provozy a podmínky. ATEX varianty do prostředí s nebezpečím výbuchu.

detail
Centrální vysavače
Zanechte nám svoje číslo,
my Vám rádi zavoláme