+420 281 981 055
Wolkerova 433
CZ-250 82 Úvaly

Filtry

Vhodná filtrace je nezbytná pro správné fungování strojů jako jsou ventilátory, dmychadla, vývěvy, kompresory, motory nebo další vzduchové stroje.

Nabízíme široku škálu kvalitních filtrů pro nejrůznější průmyslové použití (filtrace vzduchu, technologické vody či olejové mlhy). Samozřejmostí je možnost dodání různych typů filtračních vložek (papír, polyester, HEPA, pro vyšší teploty, ...) a dalšího příslušenství.

Řadu filtrů je možno dodat také v ATEX provedení do prostředí s nebezpečím výbuchu.

Sací filtry s tlumením hluku

Sací filtry s tlumením hluku

Dvě funkce v jednom - unikátní kombinace sacího filtru a tlumiče hluku. Úspora prostoru, různé velikosti, připojení i materiálové provedení. Široká škála filtračních vložek. Pro průtoky až 42 500 m3/h.

detail
Sací filtry / filtry s odkrytou vložkou

Sací filtry / filtry s odkrytou vložkou

Ekonomické provedení sacích filtrů, standardní s víkem nebo nejjednodušší jen s odkrytou filtrační vložkou. Různé velikosti, připojení i materiálové provedení. Široká škála filtračních vložek. Pro průtoky až 42 500 m3/h.

detail
Sací vakuové filtry

Sací vakuové filtry

Kvalitní vakuové filtry i pro hlubové vakuum. Různé velikosti, připojení i materiálové provedení. Široká škála filtračních vložek. Pro průtoky až 8 415 m3/h.

detail
Filtry olejové mlhy

Filtry olejové mlhy

Vysoce účinné filtry na eleminaci olejové mlhy z vývěv, nádrží, olejových skříní. Ochrana obsluhy i životního prostředí. Různé velikosti, připojení i materiálové provedení.

detail
Speciální filtry

Speciální filtry

Široká škála speciálních provedení filtrů na míru pro rozličné požadavky a podmínky. Pro vysoce prašná prostředí, vakuové filtrseparátory kapalin, ATEX provedení, vodní filtry a další.

detail
Filtry stlačeného vzduchu

Filtry stlačeného vzduchu

Osvědčené a kvalitní filtry stlačeného vzduchu až do tlaku 16 bar. Vysoká kvalita zpracování a vysoce účinná vložka v pěti filtračních třídách.

detail
Sterilní filtry

Sterilní filtry

Vysoce účinné vzduchové sterilní filtry pro nejnáročnější použití. Kvalitní nerezová konstrukce s různými druhy těsnění a povrchovou úpravou. Na vyžádání i sterilní filtry na kapaliny.

detail
Filtrační vložky

Filtrační vložky

Kompletní řada vyměnitelných filtračních vložek od 300 mikronů po sterilní. Možnost dodání různých nestandardních typů vložek i materiálů.

detail
Příslušenství filtrů

Příslušenství filtrů

Předfiltry filtračních vložek pro zvýšení životnosti a manometry pro snadné monitorování zanášení filtrů.

detail
Filtry
Zanechte nám svoje číslo,
my Vám rádi zavoláme