+420 281 981 055
Wolkerova 433
CZ-250 82 Úvaly

Řada "Demi HBA / HBA" - 1" - 1 1/2"

Základní řada těles sterilních filtrů stlačeného vzduchu a plynů navržena speciálně pro potravinářské a nápojářské provozy. Vyznačují se velkým průtokem, nízkou tlakovou ztrátou, vysokou kvalitou zpracování, účinností, spolehlivostí, jednoduchou montáží a údržbou.

Konstrukčním materiálem je vysoce kvalitní nerezová ocel AISI 316L. Všechny svary jsou plně provařené, bez trhlin a zápalů.

Filtry se dodávají se závitovým připojením, FDA silikonovým těsněním, FDA PTFE těsněním odvzdušnění / vypouštění a základní povrchovou úpravou:

- vnitřní povrch: jak svařeno, mořeno a pasivováno
- vnější povrch: leštěno 0,8 μm Ra (32 μln Ra)

dotaz na produkt
  • provozní tlak: max. 10 bar (g), nebezpečné plyny/páry max. 10 nebo 5 bar (g)
  • provozní teplota: max. 150°C

Typ Velikost Připojení Označení
koncovky vložky
Hmotnost
- - vnitřní závit BSPP - kg
Demi HBA B  2 1/2" (65 mm)
A  5" (125 mm)
1" T 126 1,5
1,6
HBA K  5" (125 mm)
1  10" (250 mm)
2  20" (500 mm)
1 1/2" C 226 3,3
3,9
4,9
Sterilní filtrační vložky pro průmyslové a potravinářské aplikace. Plisovaný (skládaný) hloubkový filtrační materiál s vysokou zachytávací schopností do 0,01 µm. Vynikající průtoková charakteristika s nízkou tlakovou ztrátou.

Filtračním médiem je borosilikátové skelné mikrovlákno impregnované teflonem (PTFE) s vynikajícím hydrofóbním účinkem.

Opěrné těleso (pouzdro) z tepelně stabilizovaného polypropylenu, od velikosti 10" zesílené vnitřní mřížkou z nerezové oceli AISI 316L pro maximální mechanickou stabilitu. Tepelně přivařené koncovky zajišťují vynikající biologickou bezpečnost.

Připojení přes speciální bajonetový uzávěr s dvojitým O-kroužkem. Různé druhy těsnění (EPDM, silikon, Viton, vše FDA),
detail
Sterilní filtrační vložky pro průmyslové, potravinářské a farmaceutické aplikace. Plisovaný (skládaný) membránový filtrační materiál s vysokou zachytávací schopností do 0,2 µm. Vynikající průtoková charakteristika s nízkou tlakovou ztrátou.

Filtračním médiem je PTFE membrána s vynikajícími hydrofóbními vlastnostmi.

Opěrné těleso (pouzdro) z tepelně stabilizovaného polypropylenu, od velikosti 10" zesílené vnitřní mřížkou z nerezové oceli AISI 316L pro maximální mechanickou stabilitu. Tepelně přivařené koncovky zajišťují vynikající biologickou bezpečnost.

Připojení přes speciální bajonetový uzávěr s dvojitým O-kroužkem. Různé druhy těsnění (EPDM, teflonem potažený silikon, silikon, Viton, vše FDA),
detail
Filtry
Zanechte nám svoje číslo,
my Vám rádi zavoláme