+420 281 981 055
Wolkerova 433
CZ-250 82 Úvaly

Proč zvolit nás?

Kvalitní výrobky - Preferujeme kvalitu

Abychom sami mohli nabídnout svým klientům kvalitu, orientujeme se v první řadě na kvalitní výrobky u svých dodavatelů. Spolupracujeme s výrobci, kteří nabízejí špičkové produkty, kontrolují materiály, komponenty i testují výsledné produkty.

40 let zkušeností - Rozumíme své práci

Pokud si nevíte rady, obraťte se s důvěrou na nás. Pozitivní přínos v různých odvětvích deklaruje dlouhá řada spokojených zákazníků. Námi aplikovaná řešení nejen problém odstraní, ale přinesou i synergický efekt – zvýší kvalitu výroby, prostředí a sníží náklady.

Komplexní služby - Inženýrské a dodavatelské služby

Naším záměrem je pochopit potřeby našich klientů a přinést jim individuální a komplexní řešení. Provádíme testování, zkoušky a měření. Navrhneme řešení na míru, včetně instalace na klíč, montáže, zaškolení obsluhy a následného servisu.

Individuální přístup – Každý projekt je originál

Abychom Vám mohli pomoci, je nezbytné správně pochopit podstatu Vašeho problému a získat všechny potřebné informace. Teprve poté je možné rozhodnout o použití vhodných technologií, materiálů, výrobků a příslušenství. Vypracujeme konkrétní návrh řešení přesně pro Vaši aplikaci s důrazem na funkčnost a nízkou energetickou náročnost.

Zkoušky a měření – Cílený návrh řešení

Pro úplné pochopení problému Vaší technologie mnohokrát nestačí popis a dodané údaje. Je potřeba naměřit přesné hodnoty. V takovém případě rádi uděláme potřebné testy a měření přímo ve Vašem provozu.

Tím, že tyto vstupní testy uděláme, můžeme cíleně upřesnit svůj návrh. A děláme to proto, abychom Vám přinesli efektivní řešení a úsporu Vašich nákladů.

Zanechte nám svoje číslo,
my Vám rádi zavoláme