+420 281 981 055
Wolkerova 433
CZ-250 82 Úvaly

Filtrační jednotky

Kompaktní filtrační jednotky jsou kombinace cyklonového odlučovače na větší nečistoty a koncové jemné vyměnitelné polyesterové filtrační vložky s třídou filtrace BIA "M".

Odloučená pevná frakce padá do spodní části jednotky a poté dle varianty do sběrného kontejneru nebo PVC vaku.

Jednotka FJ-370 se standardně dodává s prachovým kontejnerem a manuálním čištěním (oklepem) filtrační vložky. Volitelně je možná varianta se spodní vyprazdňovací klapkou a/nebo s automatickým čištěním filtru.

Jednotka FJ-480 se standardně dodává s automatickým čištěním filtrační vložky pomocí stlačeného vzduchu a prachovým kontejnerem, volitelně se spodní klapkou.

Obsluha vyprazdňuje pouze zaplněný kontejner nebo vak.

dotaz na produkt
Model Filtrační
plocha
Kapacita
kontejneru
Připojení Hmotnost
- m2 l ∅ mm kg
FJ-370/* 4 40 63 49
FJ-480/* 7,5 60 76 79

* C nebo BV - provedení s prachovým kontejnerem nebo se spodní klapkou

Big-Bag stojan je speciální kovový rám s nastavitelnou výškou, který je opatřen držáky pro uchycení a zavěšení Big-Bag vaků s násypkou. Vaky jsou o kapacitě 225 až 1 100l.  

Na stojan se montují stacionární předseparátory CS nebo filtrační jednotky FJ, z nichž nasáté nečistoty padají přímo do Big-Bag vaků, které jsou umístěny např. na paletě. Plný Big-Bag se poté pomocí ručního, paletového nebo vysokozdvižného vozíku snadno a rychle přemístí k dalšímu zpracování nebo k likvidaci.

Místo Big-Bag vaků je možné použit i kontejnery, sudy, PVC vaky nebo jiné nádoby.
detail
Centrální vysavače
Zanechte nám svoje číslo,
my Vám rádi zavoláme