+420 281 981 055
Wolkerova 433
CZ-250 82 Úvaly

Big-Bag stojany

Big-Bag stojan je speciální kovový rám s nastavitelnou výškou, který je opatřen držáky pro uchycení a zavěšení Big-Bag vaků s násypkou. Vaky jsou o kapacitě 225 až 1 100l.  

Na stojan se montují stacionární předseparátory CS nebo filtrační jednotky FJ, z nichž nasáté nečistoty padají přímo do Big-Bag vaků, které jsou umístěny např. na paletě. Plný Big-Bag se poté pomocí ručního, paletového nebo vysokozdvižného vozíku snadno a rychle přemístí k dalšímu zpracování nebo k likvidaci.

Místo Big-Bag vaků je možné použit i kontejnery, sudy, PVC vaky nebo jiné nádoby.

dotaz na produkt
Model* Výška
stojanu
Max. kapacita
Big-Bag vaku
Max. rozměry
Big-Bag vaku
Hmotnost
- (nastavitelná) cm l cm kg
SBB-S 102 - 130 225 50 x 50 x 85 28
SBB-M 135 - 166 590 75 x 75 x 105 96
SBB-L 165 - 205 1 100 95 x 95 x 120 135

* stojan nezahrnuje předseparátor nebo filtrační jednotku - dodává se samostatně

Kompaktní filtrační jednotky jsou kombinace cyklonového odlučovače na větší nečistoty a koncové jemné vyměnitelné polyesterové filtrační vložky s třídou filtrace BIA "M".

Odloučená pevná frakce padá do spodní části jednotky a poté dle varianty do sběrného kontejneru nebo PVC vaku.

Jednotka FJ-370 se standardně dodává s prachovým kontejnerem a manuálním čištěním (oklepem) filtrační vložky. Volitelně je možná varianta se spodní vyprazdňovací klapkou a/nebo s automatickým čištěním filtru.

Jednotka FJ-480 se standardně dodává s automatickým čištěním filtrační vložky pomocí stlačeného vzduchu a prachovým kontejnerem, volitelně se spodní klapkou.

Obsluha vyprazdňuje pouze zaplněný kontejner nebo vak.
detail
Cyklonové předseparátory se používají pro odlučování pevných frakcí z odsávané vzdušniny a pro zachycení hrubých a objemných nečistot. Kapacita odlučovačů je 12 až 160 l.

Díky svému tvaru, kde kombinací vysokého podtlaku a vysokého průtoku vzdušiny uvnitř komory s využitím tangenciálního proudění odsávané vzdušniny umožňují zachytávání nečistot i z velkých vzdáleností např. z celé výrobní haly do jednoho sběrného místa. Odloučená pevná frakce padá do kónické části předseparátoru a poté do sběrného kontejneru, PVC vaku nebo Big-Bagu.

Dle zvoleného typu jsou předseparátory zakončeny gravitační klapkou pro samovyprazdňování nebo u kapacitně největšího je vyprazdňování zajišťováno pomocí pneumaticky ovládané klapky. Kromě nejmenšího modelu je standardní součástí i páskové uchycení prachového vaku.

Součástí dodávky CS-300 a 370 je držák pro montáž na zeď. Volitelně je možno doplnit o stojan, model CS-480 je dodáván včetně noh.
detail
Centrální vysavače
Zanechte nám svoje číslo,
my Vám rádi zavoláme