+420 281 981 055
Wolkerova 433
CZ-250 82 Úvaly

EE-PSG925-NW25

Malý filtr olejové mlhy v "I" konfiguraci s vysokou účinností. Určený primárně k zachycení olejové mlhy a kouře na výtlaku olejových vývěv, lze jej použít i v dalších podobných aplikacích.

Standardně s koalescenční vložkou ze skelných vláken s vysokou zachytávací schopností (99,97%+ do 0,3 µm) a nízkou tlakovou ztrátou. Filtr je vybaven pojistným ventilem, který uvolňuje filtrační vložku při rozdílu tlaku 0,5 bar a chrání tak vývěvu.

Robustní konstrukce z trvanlivé uhlíkové oceli s bílým vypalovaným emailovým lakem. Tažená skříň filtru, kvalitní těsnění a 1/8" vypouštěcí otvor. Možnost poniklovaného povrchu.

Specifické druhy filtračního média a těsnění pro speciální aplikace.

dotaz na produkt
  • provozní teplota: +20°C až +80°C
  • výměna vložky: 170 mbar nad počáteční ∆p

Průtok filtr Průtok vložka Připojení Označení vložky Hmotnost
m3/h m3/h ISO příruba NW25 kg
34 34 25 mm PSG925 2,3
Malá filtrační vložka olejové mlhy. Plisovaný (skládaný) koalescenční filtrační materiál ze skelných vláken s vysokou zachytávací schopností 99,97% do 0,3 µm.

Filtrační materiál je z obou stran zesílen drátěňkou s epoxidovým povlakem. Koncovky z galvanizovaného plechu (jedna strana zaslepena s otvorem pro šroub), vnitřní a vnější opěrná mřížka z galvanizovaného tahokovu.

Vysoká účinnost při nízké tlakové ztrátě. Zvýšená filtrační plocha při dané velikosti pro nízkorychlostní separaci ultrajemné olejové mlhy.

Vysoká gravimetrická účinnost zaručuje malé unášení oleje.
detail
Filtry
Zanechte nám svoje číslo,
my Vám rádi zavoláme