+420 281 981 055
Wolkerova 433
CZ-250 82 Úvaly

SD 22 FU/FUK-80/1,1

Jednostupňová vývěva s bočním (postranním) kanálem z hliníkové slitiny s vysokou odolností proti korozi. Zdařilá robustní konstrukce z hliníku litého do pískových forem zajišťuje provoz bez vibrací a s nízkou hladinou hluku, dlouhou životnost a nízké provozní náklady.

Pohon napřímo obstarává bezúdržbový vysokootáčkový asynchronní elektromotor s krytím IP54, na vyžádání IP55. Použitím tohoto motoru je možno dosáhnout vyšších výkonů při velice kompaktní konstrukci. Vývěva musí být napájena přes externí (provedení FU) nebo integrovaný (FUK) frekvenční měnič. Elektromotor je ve standardu osazen PTC termistory pro ochranu vinutí.

Příslušenství zahrnuje sací filtry, nástavce na hadice, potrubní tlumiče, protihlukový kryt, pojistný ventil, reverzní jednotky, škrtící klapku, závitové nebo přivařovací příruby a frekvenční měniče.

Pro speciální aplikace je možno vývěvu přizpůsobit konkrétním požadavkům zákazníka, např. zvýšená plynotěsnost nebo krytí do tropického a vlhkého prostředí.

dotaz na produkt
Charakteristické křivky

Výkonové údaje

Typ Frekvence Max.
průtok
Max.
podtlak pt
Výkon
motoru
Napětí Proud Otáčky Hlučnost Hmotnost
- Hz m3/h mbar kW V A min-1 dB (A) kg
SD 22
FU-80/1,1
80 132 -230 1,1 400 ∆ 3,4 4 400 73 13
SD 22
FUK-80/1,1
80 132 -230 1,1 400 ∆ 3,4 4 400 73 17

  • provedení FU: je nutno instalovat externí frekvenční měnič
  • provedení FUK: je instalován integrovaný frekvenční měnič
  • dovolené teploty média a okolí: -20°C až +40°C
Frekvenční měniče ACS 150 s jednofázovým nebo třífázovým napájením jsou konstruované pro zabudování do strojních zařízení. Jedná se o jednoduché kompaktní měniče s komfortním a robustním rozhraním se skalárním řízením.

Měniče mají integrovaný jednořádkový ovládací panel s jasným LCD displejem, potenciometr pro snadné nastavení otáček, vestavěný brzdný chopper a EMC filtr pro 2. prostředí (průmyslové zóny).

Jednoduchá montáž na DIN lištu (krytí IP20) nebo na stěnu s přídavným kitem (krytí NEMA 1). Flexibilní instalace a široké příslušenství (Flash Drop, externí potenciometr, vstupní a výstupní tlumivky, brzdné odpory, dodatečné EMC filtry, sady NEMA).
detail
Standardní frekvenční měniče ACS 355 s jednofázovým nebo třífázovým napájením jsou konstruovány pro široké použití u výrobců strojů (OEM) i koncových uživatelů. Jedná se o univerzální kompaktní měniče s komfortním a robustním rozhraním se skalárním nebo vektorovým bezsenzorovým řízením.

Měniče mají odnímatelný základní nebo asistenční ovládací panel, integrovaný PID regulátor, rozhraní Modbus RS-232, vestavěný brzdný chopper a EMC filtr pro 2. prostředí (průmyslové zóny).

Jednoduchá montáž na DIN lištu (krytí IP20) nebo na stěnu (krytí NEMA 1 nebo speciální varianta s krytím IP66). Jednotky s krytím IP66 s třífázovým napájením jsou k dispozici v rozsahu 0,37 až 7,5 kW.

Flexibilní instalace a široké příslušenství (Flash Drop, připínací nebo externí potenciometr, vstupní a výstupní tlumivky, brzdné odpory, dodatečné EMC filtry, sady NEMA, adaptér pro vzdálené monitorování, karty pro sériovou komunikaci).
detail
Standardní frekvenční měniče ACS 310 s jednofázovým nebo třífázovým napájením jsou speciálně konstruované pro aplikace s čerpadly a radiálními ventilátory. Jedná se o kompaktní měniče s komfortním a robustním rozhraním se skalárním řízením.

Měniče mají odnímatelný základní nebo asistenční ovládací panel, integrovaný PID regulátor, rozhraní Modbus RS-485, speciální makra pro řízení čerpadel a ventilátorů (PFC, SPFC), vestavěný brzdný chopper a EMC filtr pro 2. prostředí (průmyslové zóny).

Jednoduchá montáž na DIN lištu (krytí IP20) nebo na stěnu s přídavným kitem (krytí NEMA 1). Flexibilní instalace a široké příslušenství (Flash Drop, externí potenciometr, vstupní a výstupní tlumivky, brzdné odpory, dodatečné EMC filtry, sady NEMA, adaptér pro vzdálené monitorování).
detail
Vývěvy
Zanechte nám svoje číslo,
my Vám rádi zavoláme