+420 281 981 055
Wolkerova 433
CZ-250 82 Úvaly

Ocelové radiální ventilátory

Robustní spirální skříň radiálních ventilátorů je vyrobena z konstrukční nebo nerezové oceli. Modely pro malé i velmi vysoké průtoky, s pohonem napřímo, na spojku nebo s řemenovým převodem. Dobré aerodynamické vlastnosti a dynamické vyvážení oběžného kola zajišťují provoz bez vibrací a s nízkou hladinou hluku. Zdařilá a kvalitní konstrukce ventilátorů je zárukou dlouhé životnosti a nízkých provozních nákladů.

Příslušenství a speciální provedení

Pro ventilátory nabízíme mnohostranné příslušenství např. sací filtry, tlumiče hluku, kompenzátory, silentbloky a další. Speciální provedení zahrnuje např. zvýšenou plynotěsnost, jiné napětí nebo frekvence el. proudu, zvýšené krytí i do tropických podmínek, provedení pro vysoké teploty média až 750°C, poplastování ventilátoru, kyselinoodolný nátěr, ATEX provedení a další úpravy dle konkrétních požadavků.

Nízkotlaké ventilátory

Nízkotlaké ventilátory

Výkon až 580 000 m3/h a 8 000 Pa. S pohonem napřímo, na spojku nebo s řemenovým převodem, možnost pohonu s frekvenčním měničem. Spirální skříň a oběžné kolo s dozadu zahnutými lopatkami z konstrukční nebo nerezové oceli.

detail
Středotlaké ventilátory

Středotlaké ventilátory

Výkon až 360 000 m3/h a 17 500 Pa. S pohonem napřímo, na spojku nebo s řemenovým převodem, možnost pohonu s frekvenčním měničem. Spirální skříň a oběžné kolo s dozadu zahnutými lopatkami z konstrukční nebo nerezové oceli.

detail
Vysokotlaké ventilátory

Vysokotlaké ventilátory

Výkon až 400 000 m3/h a 35 000 Pa. S pohonem napřímo, na spojku nebo s řemenovým převodem, možnost pohonu s frekvenčním měničem. Spirální skříň a oběžné kolo s dozadu zahnutými lopatkami z konstrukční nebo nerezové oceli.

detail
Dopravní ventilátory

Dopravní ventilátory

Výkon až 12 000 m3/h a 4 250 Pa. Pro přímou pneudopravu lehkých sypkých materiálů. S pohonem napřímo, na spojku nebo s řemenovým převodem, možnost pohonu s frekvenčním měničem. Spirální skříň a transportní oběžné kolo z konstrukční nebo nerezové oceli.

detail