+420 281 981 055
Wolkerova 433
CZ-250 82 Úvaly

Hliníkové radiální ventilátory

Robustní spirální skříň litých radiálních ventilátorů je vyrobena z hliníkové slitiny, což jim dává vysokou odolnost proti korozi. Dobré aerodynamické vlastnosti a dynamické vyvážení oběžného kola zajišťují provoz bez vibrací a s nízkou hladinou hluku. Zdařilá a kvalitní konstrukce ventilátorů je zárukou dlouhé životnosti a nízkých provozních nákladů. 

Příslušenství a speciální provedení

Pro ventilátory nabízíme mnohostranné příslušenství např. sací filtry, tlumiče hluku, kompenzátory, silentbloky a další. Speciální provedení zahrnuje např. zvýšenou plynotěsnost, jiné napětí nebo frekvence el. proudu, zvýšené krytí i do tropických podmínek, provedení pro teploty média až 180°C, ATEX provedení, nerezové oběžné kolo/hřídel, poplastování ventilátoru nebo kyselinoodolný nátěr.

Nízkotlaké ventilátory

Nízkotlaké ventilátory

Výkon až 5 700 m3/h a 1 900 Pa. Spirální skříň z litého hliníku, otevřené oběžné kolo s dopředu zahnutými lopatkami z pozinkovaných plechů. Vysoká odolnost proti korozi.

detail
Středotlaké ventilátory

Středotlaké ventilátory

Výkon až 7 500 m3/h a 9 600 Pa. Spirální skříň z litého hliníku, uzavřené oběžné kolo s dozadu zahnutými lopatkami z hliníku nebo oceli. Vysoká odolnost proti korozi.

detail
Vysokotlaké ventilátory

Vysokotlaké ventilátory

Výkon až 6 000 m3/h a 21 200 Pa. Spirální skříň z litého hliníku, uzavřené oběžné kolo s dozadu zahnutými lopatkami z hliníku nebo oceli. Vysoká odolnost proti korozi.

detail
Dopravní ventilátory

Dopravní ventilátory

Výkon až 3 840 m3/h a 6 800 Pa. Pro přímou pneudopravu lehkých sypkých materiálů. Spirální skříň z litého hliníku, otevřené transportní kolo z oceli. Vysoká odolnost proti korozi.

detail