+420 281 981 055
Wolkerova 433
CZ-250 82 Úvaly

Rozebíratelné deskové výměníky "PHE"

Rozebíratelné deskové výměníky tepla PHE jsou ekonomicky nejvýhodnějším řešením pro potřeby chlazení a vytápění znečištěnějších médií. Skládají se ze svazku tenkých profilovaných desek se vstupními otvory pro průchod dvou kapalin, mezi kterými dochází k výměně tepla.

Technologicky vyspělá konstrukce a kvalitní materiály zaručují vysokou výkonnost a nízké provozní náklady. Díky stavebnicové konstrukci je možné vyrobit skládané výměníky tepla přesně na míru podle specifických požadavků dané aplikace.

Rozebíratelná konstrukce umožňuje rychlý a pohodlný servis a snadné navýšení výkonu přidáním dalších desek. Výměníky jsou k dispozici v mnoha velikostech a výkonech s deskami pro různé provozní specifikace a požadavky.

Výměníky se obecně skládají ze tří základních částí: desky, těsnění, rám a případně izolace. Výběr materiálu desek i těsnění závisí na chemickém složení média a kombinaci teploty a provozního tlaku. Nejběžnějšími materiály desek je nerezová ocel AISI 304, AISI 316 a titan, těsnění z NBR, EPDM nebo i Vitonu.

dotaz na produkt
Chlazení
Zanechte nám svoje číslo,
my Vám rádi zavoláme