+420 281 981 055
Wolkerova 433
CZ-250 82 Úvaly

Nové jednotky pro chlazení oleje v hydraulických okruzích

18.11.2014

Společnost Parker Hannifin, jíž jsme autorizovaným distributorem, rozšiřuje svoji nabídku průmyslového chlazení a přichází na evropské trhy s novou řadou strojních chladičů hydraulických olejů.

Jednotky jsou konstruovány pro přesné a pečlivé ovládání teploty oleje podle požadavku provozu. Díky dostupnosti širokého sortimentu příslušenství a doplňků je Hyperchill Plus Oil plně flexibilním řešením, které vyhovuje většině potřeb na chlazení hydraulických olejů a řezných kapalin.

Hydraulický obvod jednotek se skládá z nerezových komponentů, desky výparníku jsou vyrobeny z ušlechtilé oceli. Toto materiálové složení je nutné s ohledem na ochranu oleje před jakoukoli kontaminací. Hyperchill Plus Oil je dodáván bez nádrže, olejové čerpadlo je instalováno na speciální požadavek.

Elektronické řízení s patentovaným software poskytuje přístup ke všem parametrům stroje, zaručuje plynulou stálost teploty oleje i při kolísavých zatíženích a umožňuje speciální ovládání podle konkrétních požadavků. Komunikační karta RS485 je k dispozici ke všem modelům.

Chladicí výkon nové řady jednotek Hyperchill Plus je od 1,6 do 21 kW (*), což je požadovaná kapacita odpovídající většině potřeb na chlazení hydraulických olejů.

Řada Hyperchill Plus Oil

Image 0
Magazín
Zanechte nám svoje číslo,
my Vám rádi zavoláme